29 lipca 2013

2 x K, czyli kocyk z kostką dla prawdziwego MAŁEGO mężczyzny

...DOKOŃCZYŁAM! i to wcale nie o 3:00 w nocy, jak przewidywałam, a już 2:25 ;))) Mnie się podoba, nawet bardzo i mam nadzieję, ze jakiejś mamie lub tacie też przypadnie do gustu dla własnego małego mężczyzny.


W komplecie jest kocyk/ mata do zabawy i puchata kostka-grzechotka.Sensoryczna kostka jest uszyta z kwadratów o bokach 13cm, z tych samych materiałów, co kocyk. Wypełnienie to włókna poliestrowe, takie jak w poduszkach, więc zabawkę można prać w pralce. 

Puchata kostka zaciekawi każdego malucha, zwłaszcza oryginalne metki i sznureczki o różnej fakturze, szerokości i kolorach w tonacji kocyka. Zabawka jest bezpieczna nawet dla najmłodszych i co ważne, rozwija zmysły wzroku, słuchu (bo to grzechotka) i oczywiście dotyku.


Spód kocyka to bawełniany materiał, czerwony w cienką czarną kratę.


Kocyk jest idealny do chłopięcego pokoju i choć celowo ma ograniczoną gamę kolorów, to jest zróżnicowany pod względem grubości i materiałów (różny polar) oraz wielkością kwadratów, większe w środku mają 33cm a mniejsze wokół 13cm. Kocyk jest w kształcie kwadratu o bokach 140cm.
1 komentarz:

  1. Witam! Bardzo ładne i pomysłowe. Sama też lubię szyć i wiem jakie to czaso- i praco-chłonne. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wizytę i podwójnie za komentarz ;)