26 marca 2013

KOT - STOPER DO DRZWI


      GIRLANDA , która ostatnio uszyłam, zapoczątkowała komplet dekoracji do pokoju dziecięcego. Następny w serii pasiastej powstał stoper-kot, który nie tylko ma chrapkę na nasza rybkę, ale też sumiennie wykonuje swoje obowiązki, czyli stopuje (a bardziej po polsku: zatrzymuje) drzwi. 

 


Taka blokada jest pożyteczna i dekoracyjna oraz daje dzieciom dużo radości jako zabawka.KOT - STOPER DO DRZWI
Puchaty kot jest przede wszystkim oryginalnym stoperem do drzwi, który swoją praktycznością zadowoli rodzica a swoim wyglądem i puchatym wnętrzem ucieszy dziecko. Głównym zadaniem kota jest powstrzymywanie drzwi od uderzania w ścianę i/lub zamykania się, ale pełni on  też funkcje dekoracyjne i służy dzieciom do zabawy. 
Stoper ma ok 22cm wysokości i jest mięciutki, bo wypełniony poliestrowym wkładem z poduszek. Ogon jest jednocześnie ciężarkiem a wypełniony jest ryżem. Oczy są z guzików a buźka jest ręcznie wyszyta.... jak się okazało, nie jestem pionierką w szyciu takich stoperów, ale wcale mnie to nie dziwi - tyyyyle osób tworzy tyyyyyle fantastycznych przedmiotów, że obecnie trudno jest wymyślić coś, czego jeszcze nie ma 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wizytę i podwójnie za komentarz ;)