13 września 2012

KOCYK BIEDRONKA

Kocyki - dywaniki LEW i NIEDŹWIADEK już od dawna służą nowym właścicielom, kocyk ŻYRAFA  wkrótce trafi do małej Alicji a do kogo poleci dopiero co uszyta BIEDRONKA?
Z poniższego kocyka i poduchy jestem wyjątkowo zadowolona i tak szalenie mi się ta biedrona podoba, że nie wiem, czy będę potrafiła się z nią rozstać, bo przecież jesteśmy ze sobą od początku jej istnienia a początek wyglądał tak:...z czasem kocyk nabierał kształtów i zaczął przypominać tę małą latającą damęA gotowa LADYBIRD w rękach mojej małej modelki prezentuje się następująco:KOCYK BIEDRONKA
Oryginalny kocyk dla chłopca i dziewczynki, na prezent i do codziennego użytku, do zabawy i do spania dla małego i dużego, rozweseli każdego. Kocyk i poducha w całości są szyte maszynowo z nowych materiałów (czarny to welur a czerwony to w 80% bomull i w 20% poliester). Kocyk jest dwuwarstwowy, po drugiej stronie jest czarny i ma wymiary 73x90cm bez nóżek. Kropki są wszyte a nie naszyte, więc całość prezentuje się o wiele ładniej; kropy mają średnicę ok 26cm. Głowa biedronki stanowi odrębny element i służy jako poduszka; jest wypełniona poliestrowym "poduszkowym" wkładem (podobnie jak czułki) i może być prana w pralce wraz z kocykiem. Oczy i usta są wyszyte maszynowo ściegiem zygzakowatym a nosek jest naszyty z polaru. Wymiary poduszki to ok 27x29cm, dodatkowo czułki ok 14cm. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wizytę i podwójnie za komentarz ;)